10TK/PALJU 12 Värvi SC/UPC-SM(9/125)-G652D, Optiline Fiiberkaabel Pats Bundle Saba Kiudaineid Pats Tasuta Shipping

Kommentaarid (3)   |   Kirjutage oma ülevaade

Uus

On laos


39.97

€41.21

Märksõnad: hambaravi-post, cisco switch, peakomplekti yealink, KIUDAINEID, fiiberoptiliste, sm mänguasi, juuksed pats, UPC, cleaver inno, kaabel cisco

Suurus SC Fiber Pigtail
Ühilduva DELL
Pistiku Tüüp SC/UPC
Brändi Nimi LAGOTEK
Mudeli Number KS Pats
Päritolu CN(Päritolu)
Kirje Pikkus 1.5m
Kiu Tüüp Ühemoodilisi

Kirjutage oma ülevaade

10TK/PALJU 12 Värvi SC/UPC-SM(9/125)-G652D, Optiline Fiiberkaabel Pats Bundle Saba Kiudaineid Pats Tasuta Shipping

10TK/PALJU 12 Värvi SC/UPC-SM(9/125)-G652D, Optiline Fiiberkaabel Pats Bundle Saba Kiudaineid Pats Tasuta Shipping

Seotud tooted:

Kohaldatava forType-39 TÜÜPI-66 TÜÜPI-81C-T-600C 400Sfusion splicer Kirjeldused 1.ELCT2-20A -Elektroodid Fujikura FSM-17S,17R,18S,18R,50S,50R,60S,60R FusionSplicers 2. ELCT1-25 - Elektroodid Fujikura FSM-45, 45F, 40F, 40S,30NDATES, 40PM, 20PMII,20PM,20CSII,20CS,20C
€9.08
* 2,5 mm universaalne liides, eest 1,25 mm pistikud FC (Mees)-LC (Naine) konverteri saab esitada taotlusi. * Tegutseb kas CW-või Impulss * Pidev väljundvõimsus * Väiksem Aku hoiatus * Pikk aku eluiga (kuni 60 tundi) *
€28.99
Fiber Patch Cord Jumper SMA905-SMA905 Mitmemoodiline 62.5/125 OM1 Duplex GoodFtth 1-15m
€37.99
EXFO Max Katse 710B MAX-710B MAX-715B MAX-720B MAX-730B OTDR puutetundlik EXFO Puutetundlik Ekraan LCD
€49.55
Meil on tööl 6 Päeva nädalas kell 7:00 - 23:00 esmaspäevast - pühapäevani Pekingi Aeg. Tänu oma äri!
€16.19
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 TEADE: 2.0 mm või 3.0 mm-kaabel on veetud läbi Juhuslikult. Uus Toode OM5 Patchcords duplex fiber optic cable KS-KS LC-LC-LC-KS FC-FC SILMUS-ST
€21.31
Näpunäiteid:Eri tüüpi pistikud ja Pats pikkus võib esitada vastavalt erinevate klientide vajadustele, näiteks: SC / UPC, SCAPC, FC / APC, FC / UPC, LC / APC, LC / UPC, ST / APC, ST / UPC, jne.Stabiilne ja töökindel, lihtne ja kiire paigaldus. Omadused
€8.72
10/100/1000M Gigabit media converter 1 SFP-2 RJ45 gigabit optiline fiiberkaabel ethernet fiiberoptiliste Media Converter PCB 10/100/1000 Mbps SFP Ethernet Pesa Media Converter Pange tähele: 1. Vaikimisi ELI standard power adapter; UK, EL, BR, AU standardeid saab
€9.91
1TK fiiberoptiliste Cleaner helikassett jaoks fiiberoptiliste Pesa ja Adapter 500+ Korda Elu jooksul ONTi Puhastus Box Tasuta Shipping
€16.17
Soovitatavad Tooted Tere tulemast meie poe rohkem allahindlusi võtke julgelt ühendust +86 15951880639 (WhatsApp) Kirjeldus 1. Kohaldatava fiiberoptiline kaabel: 2.0*3.0 mm, 2.0*1,6 mm liblikas fiber optic cable; 2. Kohaldatava kiudaineid:
€95.80
kõrge kvaliteediga OR20 CATV Fiber Optiline Vastuvõtja FTTH-KS APC Duplex Fiber Optiline Pistik, kus on 2 väljund port WDM jaoks PON WDM Sissejuhatus KIUDOPTILINE KAABEL Optilise Vastuvõtja, Mini FTTH Sõlme, WDM Optilise Vastuvõtja on kodu-põhine optilise
€14.04