2020. aasta uus 6 in 1 Multifunktsionaalne Optiline Power Meter Visuaalne Süü Lokaator Võrgu Kaabel Test optilise kiu tester 5km 15km RAAMSEADUSEGA OPM

Kommentaarid (2)   |   Kirjutage oma ülevaade

Uus

On laos


23.59

€28.08

2020. aasta uus 6 in 1 Multifunktsionaalne Optiline Power Meter Visuaalne Süü Lokaator Võrgu Kaabel Test optilise kiu tester 5km 15km RAAMSEADUSEGA Omadused: Punane valgus allikas Optiline Power Meter RJ45 test LED valgustus Võrgustik finder (valikuline) Laser ulatudes (valikuline)

Meil on tööl 6 Päeva nädalas kell 7:00 - 23:00 esmaspäevast - pühapäevani Pekingi Aeg.

Tänu oma äri!

Märksõnad: fiber laser-optika, KIUDAINEID, cabl tester, apc-liides, 50mw raamseadusega, fiber optic arvesti, cabl võrgu tester, läbi optilise kaabli, optiline power metter, multimet

Brändi Nimi AUA
Kirje Pikkus 1m
Mudeli Number 6 In1
Pistiku Tüüp SC/APC
Kiu Tüüp Ühemoodilisi

Kirjutage oma ülevaade

2020. aasta uus 6 in 1 Multifunktsionaalne Optiline Power Meter Visuaalne Süü Lokaator Võrgu Kaabel Test optilise kiu tester 5km 15km RAAMSEADUSEGA OPM

2020. aasta uus 6 in 1 Multifunktsionaalne Optiline Power Meter Visuaalne Süü Lokaator Võrgu Kaabel Test optilise kiu tester 5km 15km RAAMSEADUSEGA OPM

Seotud tooted:

CT30 kiudaineid lõikeriistaks omanik CT-30 cleaver triple kaetud traat / katmata kiu / pats universaalne võistluskalendri Tasuta kohaletoimetamine ma kinnitan teile, et meie toodete kvaliteeti, et tagada, et me anname teile parimat teenust, et tagada kiireim kohaletoimetamine,
€9.63
YOUYSI Noyafa NF-822 Multi-Function Line Finder 220V Võrgu Kaabli Tester NF-819 NF-820 NF-823 Funktsioon comparision (Maa Traat Locator) Kirjeldus Jälgi maa kaabli/ toru √ √ √ √ √ √ Vaadata
€37.98
Email:[email protected] Skype:e_link60 10tk pesa SMA905 adapter optilise kiu istme aluse SMA905 ftth koppel pesa optiline pistik,Bracket Base, tasuta shipping Pic Näidata:
€54.51
Intel I350-T2 Dual Port Gigabit Ethernet Server Adapter Kaart Kirjeldus: See oksjon on server adapter kaardi tehtud Intel.See kaart ei tööta tõmba serverist süsteemi. · Brand: LODFIBER · Mudel: I350-T2V2 · Kiirus: 10/100/1000Mbps ·
€45.42
AUA-9 optiline power meter: 1. Testi vahemik on umbes -70dBm~+10dBm. 2. Meede 7 lainepikkustel, nagu 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm. 3, võimsus: 2 punktis 5 kuiva aku. 4. Andmed lisavarustus: 1 iga pool KS ning ring FC, 1 kuiv patarei Nr 5, 1 sertifikaadi, 1
€18.46
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 TEADE: 2.0 mm või 3.0 mm-kaabel on veetud läbi Juhuslikult. Uus Toode OM5 Patchcords duplex fiber optic cable KS-KS LC-LC-LC-KS FC-FC SILMUS-ST
€21.31
Toetust traat: USA määruse rida 22-14AWG Meetriline φ0.65-1.63 mm ristlõike pindala 0.33-2.0mm2 Rakendus: Kasutada Osa Nr 314 elektriliselt ühendada kaks või kolm traadi otsad, soojustada ühendust ja pakkuda niiskuskindel, tihend.Traadi Valik: 22-14 AWG Tahke
€12.22
Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 Väljas Soomustatud Fiber optic Patch Plii veekindel LC-LC-KS-KS-FC-FC core 2 Singlemode FTTA armor jumper SM DX OD= 3.0-3.3 mm ​ Pic Näidata:
€45.34
Soovitatavad Tooted Tere tulemast meie poe rohkem allahindlusi võtke julgelt ühendust +86 15951880639 (WhatsApp) Kirjeldus 1. Kohaldatava fiiberoptiline kaabel: 2.0*3.0 mm, 2.0*1,6 mm liblikas fiber optic cable; 2. Kohaldatava kiudaineid:
€94.15
1TK fiiberoptiliste Cleaner helikassett jaoks fiiberoptiliste Pesa ja Adapter 500+ Korda Elu jooksul ONTi Puhastus Box Tasuta Shipping
€16.17
Soovitatavad Tooted Tere tulemast meie poe rohkem allahindlusi võtke julgelt ühendust +86 15951880639 (WhatsApp) OpticalFiber Cleaver tera FCP-20BL kiudaineid cleaver lõikur, FCP-20BL SUMITOMO FC-6S Cleaver tera FC-6S Cleaver Terad( Suurus:
€21.47