YOUYSI Optiline Power Meter + Red Light Pen 1MW 10MV 20W 30MW 50MW FTTH Kiudoptilise Kaabli Optiline Power Meter Tester Madal Hind

Kommentaarid (0)   |   Kirjutage oma ülevaade

Uus

On laos


15.68

YOUYSI Optiline Power Meter + Red Light Pen 1MW 10MV 20W 30MW 50MW FTTH Kiudoptilise Kaabli Optiline Power Meter Tester Madal Hind

Toode Kategooria

Optiline Power Meter + Red Light Pen 1MW

Optiline Power Meter + Red Light Pen 10MW

Optiline Power Meter + Red Light Pen 20MW

Optiline Power Meter + Red Light Pen 30MW

Optiline Power Meter + Red Light Pen 50MW

KKK

1. küsimus: Kuidas me saame oma hind ?

A1: Palun kliki siia, saata päring meile siin välja punkt Nr.ja kogus, mida sul on vaja.Me vastame teile 1-2 päeva jooksul.

Q2: Kas me oleme meie logo või meie firma nimi trükitakse teie tootel või pakendil ?

A2: Jah.Mõned tooted saame kas OEM ja ODM projekte, mitu korda, mis on populaarne meie firma.On teil võimalik saata pilt meile.

3. küsimus: Kuidas me saame raha maksta teile?

A3. Tasuda saab see läbi Panga TT üleandmine, Western Union või PayPal konto.

Saame teha ka internetis, et läbi Alibaba Kaubandus Tagamine.teil on võimalik lõpetada maksete online.

Märksõnad: fiber optiline powermeter, lõpuks kuma fiiberoptiliste, RGB Twinkle, fiiberoptiliste, ftth tööriist, kiudaineid test, scanspeak, teisendada fiber, metallist söövitama leht, ir sensor

Ebakindlus ± 0,5 dB
Pistiku Tüüp KS/FC/S
Kiu Tüüp Ühemoodilisi
Võimsuse mõõtmise vahemik -70 ~ + 3
Brändi Nimi NoEnName_Null
Mõõtmed 190*100*48mm
Toote nimetus Optiline Power Meter+Punane Valgus
Lainepikkus Vahemikus 800-1700nm
raamseadusega 1MW 10MW 20MW 30MW 50MW
Pesa FC / KS

Kirjutage oma ülevaade

YOUYSI Optiline Power Meter + Red Light Pen 1MW 10MV 20W 30MW 50MW FTTH Kiudoptilise Kaabli Optiline Power Meter Tester Madal Hind

YOUYSI Optiline Power Meter + Red Light Pen 1MW 10MV 20W 30MW 50MW FTTH Kiudoptilise Kaabli Optiline Power Meter Tester Madal Hind

Seotud tooted:

CT30 kiudaineid lõikeriistaks omanik CT-30 cleaver triple kaetud traat / katmata kiu / pats universaalne võistluskalendri Tasuta kohaletoimetamine ma kinnitan teile, et meie toodete kvaliteeti, et tagada, et me anname teile parimat teenust, et tagada kiireim kohaletoimetamine,
€9.63
1.OTDR: 1310/1550nm , 22/20dB, 0-60km 2.Optiline Power Meter : -70~+10dbm või -50~+26dbm 3.Visuaalne Süü Locator : >=10mw 4.Optilise Valguse Allikas : 1310/1550nm ,>-5dBm Kerge, kaasaskantav, tasuv Ühe nupu Toimimine, Loetav katseandmed Integreeritud optilise
€293.17
YOUYSI Noyafa NF-822 Multi-Function Line Finder 220V Võrgu Kaabli Tester NF-819 NF-820 NF-823 Funktsioon comparision (Maa Traat Locator) Kirjeldus Jälgi maa kaabli/ toru √ √ √ √ √ √ Vaadata
€37.98
Huawei OLT 48V 3M DC toide juhtme-kaabli kasutamine MA5680T MA5683T Foto detail: Palun võtke minuga ühendust, et kinnitada kõike enne maksad.Aitäh.
€21.31
modname=cked Tehnilised andmed Kirjeldused Kiudaineid sadam 1 GPON liides, SC single-mode/single-fiber , Allavoolu määr 2,5 gbit / s, Upstream määr on 1,25 Gbps Lainepikkus Tx 1310nm, Rx 1490nm Kiudaineid
€14.12
Huawei X2CS 2 Pordid 10GE Uplink OLT Kaardi 2TK SFP+ Moodul 10G uplink kaardi X2CS puhul OLT MA5680T MA5683T
€148.65
EXFO Max Katse 710B MAX-710B MAX-715B MAX-720B MAX-730B OTDR puutetundlik EXFO Puutetundlik Ekraan LCD
€49.55
Email:[email protected] Skype:e_link60 Teade: Pls valida DHL UPS, Fedex TNT...kui kiiresti. Risti ja Piki-Kaabli Mantel Slitter,Soomustatud Väljas Kaabel Slitter - Ta kasutab unilateralism ratchet ratta tegutseda,nii, et
€77.55
Meil on tööl 6 Päeva nädalas kell 7:00 - 23:00 esmaspäevast - pühapäevani Pekingi Aeg. Tänu oma äri!
€16.19
Soovitatavad Tooted Tere tulemast meie poe rohkem allahindlusi võtke julgelt ühendust +86 15951880639 (WhatsApp) Märkus: kuna international air ei võimalda juuksed sisaldab süttivaid ja plahvatusohtlikke kaupu, nii et ühtsus ei sisalda akut
€23.12